Informace o doručení


Přepravní informace

Od pondělí do pátku doručují kurýři mezi 8:00 a 18:00. Všechny dodávky musí být podepsány. Při dodání zkontrolujte, zda nedošlo k poškození obalu. Pokud se ukáže, že výrobky jsou poškozené, zásilku nepřevezměte.


Kde mohu doručit objednávku?

Kurýři přijdou na vaši domovskou nebo pracovní adresu v Belgii, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Španělsku, Švédsku, České republice, Finsku, Polsku a Spojeném království *. Vezměte prosím na vědomí, že kurýři do boxů PO nedodávají.

* Bohužel nemůžeme dopravit do zámořských departementů a území výše uvedených zemí, Normanských ostrovů, Gibraltaru, ostrova Man, ostrova Wight, Shetlandských ostrovů, Andorry, Ceuty, Melilly, Kanárských ostrovů, Campione d'Italia. , Città del Vaticano, Livigno, San Marino, Monako, Büsingen am Hochrhein, Helgoland, Grónsko a Faerské ostrovy. Všechny objednávky adresované těmto místům budou zrušeny.
Jak mohu sledovat objednávku?

Klikněte na číslo stopy a stopy, které najdete v e-mailu Potvrzení o odeslání. Poté přejděte do části Sledování a trasování na webových stránkách kurýra a zadejte své číslo trasy a trasování, které naleznete v e-mailu Potvrzení o odeslání.

Kdy odešlete mou objednávku?

Chceme, abyste svůj nový nákup dostali co nejdříve! Proto začneme s přípravou objednávek, jakmile obdržíme platbu. Pokud je objednaná položka momentálně na skladě, pokusíme se ji z některého z našich skladů v jiných zemích vyexpedovat a odtud ji expedovat. V tomto případě může být doba zpracování a doručení objednávky o něco delší.

Pokud svou objednávku zadáte během víkendu, začneme ji zpracovávat následující pondělí.


Jak dlouho trvá dodací lhůta?


Standardní doba dodání Dodací lhůta je 3-6 pracovních časů, pokud expedujeme boty ze skladu v Nizozemsku.

Standardní doba dodání Dodací lhůta je 8-12 pracovních časů, pokud expedujeme boty ze skladů ve Spojených státech nebo v Asii.


Poznámka: Námi dodané dodací lhůty jsou pouze indikace a nejsou zaručeny. Poslední dodací lhůta je 30 dní. Snažíme se vás informovat o případných zpožděních, pokud je to možné. Pokud to zákon umožňuje, neodpovídáme za škody vzniklé v důsledku pozdního dodání.

Dostal jsem něco jiného, ​​než co jsem si objednal! Co teď?
Au, naše špatné! V ojedinělých případech se může stát, že nesprávná položka bude odeslána z důvodu lidské chyby. Obraťte se prosím na náš tým péče o zákazníky a informujte nás o problému. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho vyřešili.
V balíku chybí položka. Jak můžete pomoci?
Poznámka: Obecně doporučujeme, abyste zásilku odmítli, pokud se zdá, že vnější krabička je poškozená, příliš lehká pro obsah nebo je s ní manipulováno. V takovém případě nám bude zásilka automaticky vrácena a my vám tuto položku (položky) vrátíme.
Pokud si uvědomíte, že některá položka po dodávce chybí, obraťte se okamžitě na náš tým péče o zákazníky (v každém případě do 2 dnů od doručení). Náš tým zahájí vyšetřování s kurýrem. Vzhledem k tomu, že bychom vás mohli požádat o fotografie z vnější krabice, prosím, neodhoďte ji. Pokud se potvrdí, že položka byla ztracena v tranzitu, vrátíme vám samozřejmě chybějící produkt (y).