Vrácení a vrácení peněz


Vše, co chcete vědět o vrácení a vrácení peněz:

Jak se vrátit?
Vaše úplná spokojenost je pro WASCGROUP důležitá! Pokud nejste spokojeni s objednanými produkty online, můžete je vrátit zcela zdarma, a to do 28 kalendářních dnů po doručení.
Aby byl váš návrat zpracován správně, ujistěte se, že zboží je v původním stavu, nepoužité, včetně všech značek a originálního obalu. Vyhrazujeme si právo odmítnout položky, které jsou vráceny po uplynutí 28 dnů nebo které nejsou ve stejném stavu, v jakém jste je obdrželi.

Obraťte se prosím na naše stránky Returns Page.Then náš tým péče o zákazníky vás bude kontaktovat do 24 hodin.

Náhrady

Když vrátíte položku, jsme zavázáni vám vrátit kupní cenu co nejdříve! Tato lhůta nebude nikdy delší než 14 dnů ode dne, kdy obdržíme vrácené položky a ověříme, že jsou v souladu s našimi Pravidly pro vrácení zboží.
Vrácení bude zahrnovat náklady na vrácené zboží a v případě úplného vrácení (při vrácení všech položek náležejících ke stejnému nákupu) také (odchozí) přepravní poplatky, založené na nejlevnějším typu dodávky nabízené společností nás. Pokud vrátíte pouze část položek, které patří ke stejnému nákupu, poplatky za dopravu nebudou vráceny.

Výměny
Máš jinou barvu? Velikost neodpovídá očekávání? Žádný problém.
Máte 28 dní od doručení k výměně položek. Můžete umístit novou objednávku a poslat položky zpět podle našich Pravidel pro vrácení zboží; poté vám vrátíme náhradu za vaši první objednávku. Je to proto, že náš sklad není nastaven pro výměnu.
V případě, že jste obdrželi vadnou, poškozenou nebo špatnou položku, jsme zde, abychom vám pomohli! Nejprve se obraťte na náš tým péče o zákazníky.

Jak dlouho musím čekat na vrácení peněz?
Obvykle ne dlouho! Refundace obvykle trvá 3-10 pracovních dnů, než se zobrazí na vašem bankovním účtu ode dne, kdy od nás obdržíte e-mail s potvrzením o refundaci ... Rychlost závisí zcela na vaší bance nebo poskytovateli plateb: některé banky jsou rychlejší než jiné.
Pokud po 10 pracovních dnech ještě nedostanete refundaci, obraťte se na svou banku a náš tým péče o zákazníky.
Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste zaplatili prostřednictvím služby PayPal, bude vám vrácena platba zpět na váš účet PayPal a nikoli přímo na kartu spojenou s uvedeným účtem.