O společnosti WASCGROUP


Zůstaňte naladěni a udržujte svůj tenisový životní styl při životě a kopání s WASCGROUP!

WASCGROUP Europe také znamená zvýšený digitální zážitek pro naši stále se zvyšující základnu fanoušků, a to na zcela nové vzrušující webové stránce a na živých interaktivních platformách sociálních médií. V neposlední řadě je OBUVCZ zavedený složitý prvek evropské pouliční kultury, tenisky a atletického životního stylu. Prosperujeme, abychom se vždy vrátili komunitě a jsme zapojeni do nespočetných akcí a událostí na celém kontinentu. Večírky, sportovní soutěže, společenské akce, tenisky ... Vždy se koná akce WASCGROUP.


Již více než 10 let jsou naše sbírky kurátorské hlavy pro tenisky. Pouze ty nejlepší, nejrelevantnější a vzrušující produkty se dostanou na naše police a do našich online katalogů. „Jestli je na WASCGROUP, pak je to schváleno!“ Toto je slovo na ulici. Ať už jste dlouholetým milovníkem tenisky nebo nepozorovaně hledáte novou novou obuv, OBUVCZr jste si zakryl, od nohou nahoru. Nezapomeňte také nahlédnout do naší fantastické řady oblečení a doplňků! A mějte na paměti: většina našich výrobků nebudete moci najít nikde jinde!


WASCGROUP je předním světovým prodejcem atletické obuvi a oděvů. Naše úzká partnerství s konečnými špičkovými značkami znamenají, že vám budeme neustále poskytovat ty nejlepší, nejvšestrannější řady produktů, které jsou k dispozici. V WASCGROUP žijeme tenisky, dýcháme tenisky, sníme tenisky… Sneakers jsou všechno, o čem přemýšlíme a nic z nás není více pyšné, než abychom byli schopni udržet naše stoupence aktuální s nejnovějšími trendy.

JSME VŠE O SNEAKERS!